Головна Новини

Список всіх товарів


Розширений пошук
Останні новини
ДО 90-РІЧЧЯ ЗУБИЦЬКОГО ДАНИЛА НИКИФОРОВИЧА 29.02.1924 - 03.12.2003 рр. PDF Друк e-mail

29 ЛЮТОГО -  90 РОКІВ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

НАРОДНОГО ЛІКАРЯ, АКАДЕМІКА

ЗУБИЦЬКОГО ДАНИЛА НИКИФОРОВИЧА 

З повагою і пошаною пам’яті Данила Никифоровича

Навряд чи вдасьтя скільки-небудь повно відтворити образ і титанічну діяльність в народній медицині України Данила Никифоровича, не дивлячись на те, що я, як секретар-референт, працювала під його керівництвом на справу розвитку підприємства.

Данило Никифорович був людиною красивою, величавою, з почуттям внутрішньої гідності, що завжди приваблювало до нього. Це була людина самобутня і доже добра.

Йому була притаманна особлива відповідальність за наслідки своєї творчої праці. Він поважав і шанобливо ставився до хворих. Його думки і почуття не піддавались впливу обставин.

Його лікарський шлях йшов по цілині. Саме він ще на початку 1990 років створив небачене у народній медицині України - масове виготовлення лікарських засобів з рослин на основі ним же винайденої ефективної технології. Це відбулось не тільки на прискоренні виготовлення фітоліків, зростанні, ефективності технології. Це відбилось не тільки на прискоренні виготовлення фітоліків, зростанні ефективності виробництва, але і дозволило урізноманітнити асортимент з тим, щоб допомогти людям у профілактиці і лікуванні захворювань.

Свої наукові дослідження по створенню фітоліків і технології їх виготовлення молодий травознай Данило Зубицький розпочав ще у сорокові роки минулого століття, коли описав перші історії хвороб недужих, що звертались до нього по допомогу.

Завдяки експедиціям по регіонах України, вивченню досвіду народних цілителів, він зібрав тисячі рецептів фітотерапії, однак застосовував їх у лікуванні лише після ретельного вивчення терапевтичної дії рослин на людський організм, з метою чого виготовлені з них ліки у значно перебільшенні, які випробовував перш за все на собі.

Однозначно творчо вивчав вітчизняні та зарубіжні раритетні видання, посібники, довідники, збагачуючи себе глибокими науковими знаннями в галузі фармакогнозії і фітотерапії. Тим самим формує свою наукову обґрунтовану позицію щодо лікувальних якостей рослин, а також побічної шкідливої дії низки з них на людський організм.

На застереження щодо цього звертає особливу увагу користувачів фітотерапії. Для власних потреб розробив класифікацію лікарських рослин за біологічною дією на організм.

Ним також обґрунтовано оптимальні співвідношення у використанні рослин і сумісність виготовлення з них ліків. Його наукові розробки націлено на ефективне розв’язання проблем фітотерапії – профілактику і лікування захворювань взагалі і особливо у періоди, коли вони набувають поширення.

Так, у п’ятдесятих роках, коли поширюються захворювання на ревматизм, він зцілював недужих фіто ліками, що з часом одержали назву «Ревматизан», «Фріктіум», «Розтирання Зубицьких».

У шістдесятих роках активного використання зажив пропис «Туберкан», а згодом, в зв’язку з поверненням і розповсюдженням туберкульозу – «Пультизан», «Легеневий бальзам», «Пульмотемор», «Броаст», «Імод», «Оерзін» тощо.

Об’єктом наукових досліджень і розробки лікарських засобів у сімдесятих роках стали судинні захворювання нижніх кінцівок. Для їх лікування винайдено «Облітерон», «Тромбангін», «Протибешихову мазь».При цьому створення «Тромбангіну» відбулось з урахуванням того, що лікуванню повинні підлягати судини, а не кров.

Увісімдесятих роках предметом наукових розробок стали фіто ліки для лікування печінки, алергії, тощо. На це наштовхнула чорнобильська трагедія. До підприємства, за тодішньою назвою «Барвінок», що тільки-но вимальовувалось, звернулись 1146 замовників (лікувальні заклади, санаторії, тощо) для лікування ліквідаторів аварії на ЧАЕСТЯІ було вироблено майже 6 тон «Холеазіну».

Плідними на фіто ліки був період дев’яностих років. Наукові розробки були націлені на урізноманітнення асортименту фіто ліків для лікування серцево-судинної, нервово-психічної, сечостатевої, опорно-рухової систем, травного тракту, імуностимулюючих, протипухлинних засобів тощо.

При розробці фіто ліків Зубицькими науково обґрунтовано екстрагенти відносно конкретних видів рослин (вода, мед, спирт, цукор та інші), а також термін зберігання і витримки фітоліків.

Наскільки складним є творчий шлях виготовлення рослинних ліків видно також з процесу формування сировинної бази.При її визначенні акцент робиться на часі збирання рослин, коли їхні біологічно активні речовини досягають найбільшої активності, фазах місяця, екології, місцевості, особливостях ґрунту, рослинному оточені та ін.

Ці критерії разом із винайденими екстрагентами створили основу ресурсозберігаючої технології виготовлення ліків.

Наслідком наукових розробок Зубицьких є ліки понад 160 найменувань. На них сформувався стійкий стабільний попит.

Данила Никифоровича, старійшину нинішнього родинного товариства Зубицьких, визнано і пошановано масою хворих, широкою громадкістю. Його було нагороджено премією «Дружба», що заснована літературно-художнім журналом «Дніпро» і міжнародним гуманітарним фондом імені О.С.Пушкіна (Москва). Він був лауреатом Української академії екологічних наук, його обрано академіком цієї академії і Національної академії проблем людини. З нагоди 75-річчя Данила Никифоровича було відзначено президентом України. До нього поетичним словом зверталися українські поети Леонід Вишеславський і Микола Сингаївський.

Глибоку пошану пам’яті Данила Никифоровича віддає ТОВ «Фіто-Данімир». Його нащадки разом із колективом підприємства наполегливо працюють заради здоров’я людей, додають авторитету народній медицині, де глибокий вічний слід залишив Данило Никифорович.

Мірошник Тамара Федорівна

            24.02.2008 р.

 
УСПІШНА ЖІНКА УКРАЇНИ ЗУБИЦЬКА НАТАЛІЯ ІВАНІВНА PDF Друк e-mail

 

УСПІШНА ЖІНКА УКРАЇНИ - К: ВО ІМІДЖ УКРАЇНА: - 2013 - 156 с.

Зубицька Наталія Іванівна

Генеральний директор ТОВ «Фіто-Данімир»

 

Народилася у Кривому Розі Дніпропетровської області. Батьки з самого раннього дитинства займались вихованням доньки, підтримуючи теплі та довірливі стосунки в сім'ї. З дитячих років мріяла стати педагогом. Любов до своєї професії першої вчительки а також приклад викладача з біології у рідній криворізькій школі № 2 тільки зміцнили намір дівчини йти освітянською нивою по життю. У шкільні роки була відмінницею навчання, старостою гуртка юннатів. Разом з товаришами по захопленню озеленяли свою новозбудовану школу № 2, висаджувала квіти, що вирощувала в теплицях на дослідних ділянках. Сорти троянд, вирощені ними у свій час, прикрашали не лише школу, а й потрапили на ВДНГ у Москву. Тоді Наталія Іванівна отримала високу нагороду — медаль учасника цієї всесоюзної виставки. Навчаючись, Наталя не раз ставала призером різних конкурсів природоохоронного напрямку, зайняла перше місце на обласній олімпіаді з біології. Згодом талановита дівчина вступила до Криворізького педагогічного інституту на природничий факультет. Після отримання вищої освіти працювала вчителькою біології.

В рідному місті вона познайомилася з Олександром Зубицьким, родина якого поселилася поряд з її будинком. Олександр — старший син відомого травозная Данила Зубицького. Невдовзі молоді люди одружилися. Олександр став студентом Полтавського медичного інституту і подружжя переїхало жити в Полтаву. В новому місті Наталія Іванівна з головою поринула у роботу. Педагог від Бога, сприймаючи свою професію як покликання, Наталія Іванівна самовіддано працювала у середній школі №3 м. Полтави. Тут вона стала улюбленою вчителькою для багатьох учнів, зуміла прищепити їм бажання вивчати біологію, оберігати природу, бережно ставитися до довкілля. Чимало полтавської молоді, завдяки їй, теж обрало професію вчителя і донині часто спілкується з нею, просить поради, згадує теплим словом.

В Києві Наталія Іванівна продовжила свою педагогічну діяльність у загальноосвітній середній школі № 186. Спочатку як вчитель біології, а потім молодому фахівцю запропонували посаду заступника директора школи з виховної роботи. Понад тридцять років її життя віддано цьому навчальному закладу з великим педагогічним та учнівським колективами. Тут вона сформувалася як умілий керівник, завоювала високий авторитет власним професіоналізмом, вимогливістю і справедливістю серед батьків, колег і керівництва району, міста. Школа стала для Н. І. Зубицької другою домівкою, для якої та не шкодувала ні зусиль, ні здоров'я, ні часу. І це давало свої результати: школа працювала без правопорушень, займала лідируючі позиції в районі, учні дуже любили свою «186-у». Любов до дітей надихала Наталію Іванівну. Працюючи творчо, вона намагалась знайти підхід до душі кожної дитини. Робота з важко вихованими дітьми, вимагала постійної уваги, але у Наталія Іванівни завжди був контакт з такими дітьми. Використовуючи свій авторитет вона намагалась застерегти таких 

дітей від переводу до спецшколи, попередити їх, підштовхнути до навчання. Це важка робота, але її вихованці й досі вдячні Наталії Іванівні за проявлену турботу, Не дивлячись на складнощі, Наталія Іванівна й досі згадує роки проведені за роботою в школі, як найкращі роки свого життя. Відмінник освіти України, відмінник столичної освіти, нагороджена почесними грамотами Міністерства освіти України, почесними грамотами та цінними подарунками від міського голови м. Києва, про зміну професії Наталія Іванівна і не думала. Але доля розпорядилася по-іншому.

У 2003 році помер батько Олександра — Данило Никифорович Зубицький, відомий вчений-фітотерапевт, академік Академії проблем людини, академік Академії екологічних наук, лауреат премії імені В. І. Вернадського. Данило Никифорович разом у співдружності з сином розробили унікальні технології, засновували серію аптек, в яких виготовляють ліки з рослинної сировини за авторськими прописами, а також задумали та спорудили у Києві єдину в Європі оригінальну фітоклініку. Явище це стало унікальним навіть у світовій практиці. Тож, щоб продовжувати родинну справу і далі розвивати фітотерапію Данила Зубицького — Наталія Іванівна прийшла на допомогу чоловікові. Вона очолила ТОВ «Фіто-Данімир».

У добрій нагоді для неї виявився попередній організаторський досвід, а знання біології сприяють доброму розумінню специфіки роботи. Сьогодні той чіткий лад і порядок, що існує на фірмі у всьому, яскраво засвідчує топ-менеджерський талант Наталії Іванівни. Тримати високу планку династії Зубицьких дається не кожній людині — треба мати хист до лікарської справи, генетичні задатки, життєву мудрість, знання фаху, бажання працювати зі всіма творчо та отримувати насолоду.

Структура підприємства, яким вона керує, досить складна. В її основі — замкнений цикл процесів, починаючи від збору рослинної сировини до її технічної переробки. А це і масове виготовлення лікарських засобів (понад 180 найменувань ліків), і їх реалізація через аптеку та регіональні структури. До складу підприємства входять його підрозділи: фітолабораторія, аптека з виготовлення та реалізації лікарських засобів фітотерапії Зубицьких, а також надаються амбулаторно-консультативні медичні послуги: лікаря-гастроентеролога, лікаря народної та нетрадиційної медицини О. Д. Зубицького; лікаря-терапевта В. О. Зубицької (консультація та призначення фітопрепаратів); лікаря-стоматолога; різні види масажу; лікувальна фізкультура.

 Продовжуючи традицію, започатковану Данилом Никифоровичем, генеральний директор Наталія Іванівна постійно розширює ділові стосунки з регіональними структурами, посередниками з реалізації фітоліків на фармацевтичному ринку. Серед них — аптеки, приватні медичні кабінети, валеологічні центри, поліклініки, центри народної та нетрадиційної медицини тощо. Створено умови для плідної і творчої праці в медицині та фармакології.

Творчий колектив ТОВ «Фіто-Данімир» робить всеможливе, щоб знання в галузі фітотерапії, взагалі рослинного лікування, різноманітна інформація про це дійшли доширокого загалу громадян. З цією метою відбуваютьсярегулярні радіопередачі з участю спеціалістів клініки наПершому каналі національного радіо. Щосуботи на державному радіомовленні транслюється передача «Авторська фітотерапія династії Зубицьких» з участю лікарів Олександра та Вікторії Зубицьких. На підприємстві регулярно проводяться науково-практичні конференції. Тут всіляко сприяють діяльності Братства лікарів,цілителів, провізорів, яке у свій час заснував Данило Зубицький.

Турбуватися про людей, жити для людей стало життєвим правилом для Н. І. Зубицької і весь її творчий шлях, активна діяльність спрямовані на втілення цього в життя. Сили черпає з природи, любить рослини, квіти, спілкуватись з природою, красу і гармонію. У вільну хвилину Наталія Іванівна віддається своєму захопленню з дитинства: вирощуванню троянд Наталія Іванівна Зубицька нагороджена орденом «За заслуги перед Вітчизною». ТОВ «Фіто-Данімир» у 2012 р. стало переможцем Національного бізнес рейтингу «Лідер галузі».

Чоловік Наталії Іванівни, Олександр Зубицький — лікар-гастроентеролог вищої категорії, лікар з народної і нетрадиційної медицини, головний лікар ТОВ «Фіто-Данімир», Президент Благодійного фонду Данила Зубицького, донька — Вікторія Зубицька лікар терапевт, лікар УЗД, генеральний директор ТОВ «Фітотерапія Зубицьких». Наталія Іванівна Зубицька, чоловік Олександр Данилович та дочка Вікторія гідно представляють лікарську династію Зубицьких.

 

 
УСПІШНА ЖІНКА УКРАЇНИ ЗУБИЦЬКА ВІКТОРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА PDF Друк e-mail

  

УСПІШНА ЖІНКА УКРАЇНИ - К: ВО ІМІДЖ УКРАЇНА: - 2013 - 156 с.

Зубицька Вікторія Олександрівна

Генеральний директор ТОВ «Фітотерапія Зубицьких», лікар-терапевт, лікар УЗД

Медицина — є дійсно саме благородне з усіх мистецтв

(Гіппократ)

Зубицька Вікторія Олександрівна

Вікторія належить до п’ятого покоління лікарської династії Зубицьких. Ця родина багато зробила для розвитку лікувальної справи в Україні, зокрема фітотерапії. Зростаючи в атмосфері, пов'язаній з медициною, дівчина завжди захоплювалася професією медика.

З дитинства вона відчувала, що її покликання — зцілювати людей. Після завершення навчання в школі з золотою медаллю, Вікторія подала документи до Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Природничий факультет цього вищого навчального закладу закінчила з червоним дипломом. Як перспективна випускниця одержала направлення до аспірантури.

Але прагнення оволодіти лікарським фахом переважило і Вікторія вступила до Національного медичного університету імені О.О.Богомольця. Тут у подальшому навчанні їй дуже допомагало досконале вивчення рослин.

«Значить, моя справа не пропала!» — сказав дідусь, Данило Никифорович, коли дівчина йому першому повідомила про це. Прославлений лікар-фітотерапевт дуже хотів, щоб вона була його послідовницею. І не раз говорив, що бачить її у своїй клініці саме як професіонального лікаря.

Після закінчення медичного університету Данило Никифорович прийняв Вікторію на роботу у фітоклініку «Народна медицина Данила Зубицького» та своєю рукою зробив запис у трудовій книжці. Молода лікарка сприйняла такий розвиток подій як дарунок долі.

Вікторія з головою поринула в улюблену роботу. Дослідження рослин, їхнє поширення в Україні, хімічний аналіз в залежності від зони розповсюдження, ареалу, їх вплив на організм людини і, на підставі цих даних, створення нових ліків — для працьовитої, розумної дівчини, яка плідно використовувала знання природоз­

навця і лікаря, не вистачало годин у добі. Пізніше додалося бажання досконало вивчити гомеопатію, ультразвукову діагностику, щоб ефективно поєднувати ролі лікаря-діагноста і лікаря-клініциста, комплексно здійснювати діагностику та лікування.

Як творча людина, Вікторія Олександрівна дивиться у перспективу, докладаючи багато зусиль для ефективного лікування хворих, які звернулися до ТОВ «Фіто-Данімир». Прагне розробляти нові засоби медичної до­помоги тим пацієнтам, що не піддаються лікуванню навіть уже апробованими ітотерапевтичними метода­ми. Багато уваги вона надає всебічному обстеженню хворих після того, як ті пройшли в неї курс лікування. Щоб створювати нові ефективні ліки їй необхідно достеменно знати, як впливають використані препарати на ту чи іншу хворобу, настільки поліпшилося здоров'я людини. На чільне місце в своїй діяльності вона завжди ставить науковий підхід. Постійно освоювати все нове, працювати на результат, на здоров'я людини, — цим принципом керується Вікторія Олександрівна у своєму житті. Тому володіючи декількома спеціальностями, а саме: лікарська справа, терапія, ультразвукова діагнос­тика, гомеопатія, Вікторія зараз опановує такий напрям як управління охороною здоров'я.

Вікторія Олександрівна веде активну громадську діяльність, займається науковою роботою, бере участь у наукових конференціях та семінарах. З метою широкої пропаганди здорового способу життя, вико­ристання натуральних ліків, лікарських засобів фітотерапії вона проводить цілеспрямовану роботу у засобах масової інформації: виступає з численними публікаціями в журналах і газетах, має авторську передачу на радіо — «Авторська фітотерапія Зубицьких».

Вікторія Олександрівна є генеральним директором та головним лікарем ТО В «Фітотерапія Зубицьких», бере участь разом з батьком у розробці нових лікарських засобів, консультує хворих в аптеці в м. Вишневому, веде прийом хворих, працює над вдосконаленням нового проекту лікарів Зубицьких — аптеки для всієї родини. Але, все ж таки основним напрямком роботи Вікторії є медичний — це професійний підхід до методів фітотерапії з використанням глибоких знань з біології та медицини. 

Синергія знань та досвіду, що поєднує родину Зубицьких — лікаря та фармацевта Олександра Даниловича, лікаря та біолога Вікторію, біолога Наталію Іванівну — призводить до надзвичайного ефекту. Комплексний, науковий підхід дає можливість фахово оцінювати необхідні вимоги до препаратів, що виготовляються під пильним наглядом Вікторії Олександрівни та Олександра Даниловича, починаючи від збору сировини, ре­

цептів препаратів. Наукова база, знання, освіта і фах дають можливість 

професійної роботи з пацієнтами, системної оцінки найбільш оптимальних методів лікування та діагностики.

Як заслужена нагорода за багаторічну діяльність, ТОВ «Фітотерапія Зубицьких» під керівництвом Вікторії Олександрівни стало переможцем Національного бізнес рейтингу «Лідер галузі» у 2012 році. Вікторія Олександрівна Зубицька нагороджена орденом «За заслуги перед Вітчизною».

Постійна зайнятість не заважає цій енергійній і цілеспрямованій молодій жінці займатися вирощу­ванням квітів, займатись мистецтвом, зокрема малюванням. Але найбільше Вікторія захоплюється вишиванням. Близькі та товариші по роботі особливо захоплюються її вишитими чудовими пейзажами, мініатюрами, тематичними композиціями. Та найбільше натхнення у Вікторії Олександрівни викликає вишивання ікон. За такою роботою вишивальниця знаходить той особливий стан душі, який дозволяє їй набиратися життєвих сил, відчувати прекрасне, творити добро. Праця над іконами надає сили і натхнення до роботи, зцілює не тільки тіло але й душу хворого.

 

 
АПТЕКА ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ PDF Друк e-mail

Як і в будь-якому місті, аптек у Вишневому безліч: на кожному розі обов'язково побачите вивіску "Аптека", Якщо запитати мешканців, яку з них вони вважають особливою, більшість, не роздумуючи, назве аптеку ТОВ "Фітотерапія Зубицьких". Перша в місті та області не лише за рівнем професіоналізму, а й за об'ємом наданих послуг. 

Розповідає про свою аптеку генеральний директор ТОВ "Фітотерапія Зубицьких", лікар-терапевт, лікар УЗД, представниця п'ятого покоління династії лікарів Зубицьких - Вікторія Зубицька.

"На сьогодні в аптеці ТОВ "Фітотерапія Зубицьких" є декілька відділів, що доповнюють один одного. Передусім, маємо власне виробництво лікарських засобів в умовах аптеки (екстемпоральних) за прописами лікарів династії Зубицьких. Наданий час їх аж 180: для профілактики та лікування захворювань серцево-судинних, нервово-психічних, ендокринних, органів травлення, сечостатевої системи, офтальмологічних, отоларингологічних, різноманітних новоутворень, для лікування опорно-рухової системи -загалом майже від 500 хвороб. Ліки виготовлені зі свіжозібраної рослинної сировини за технологією, що передається в родині із покоління в покоління. Це засоби для внутрішнього та зовнішнього застосування, косметичні засоби. Цінова політика у фітовідділі прийнятна: від 28 до 35 грн.

Два роки тому ми відновили відділ по виготовленню лікарських засобів в умовах аптеки за рецептами лікарів. А передісторія відкриття відділу така. У 2011 році нас запросили на засідання депутатської комісії з питань медицини Вишневої міської ради, на якому міський голова Ілля Діков висловив прохання поновити виготовлення лікарських засобів за рецептами лікарів. І ми погодились - без будь-яких компенсацій з боку міського бюджету.

Так, фінансово це не вигідно. Та по своєму - це той же соціальний пакет. Це дешеві ліки, які в змозі придбати соціально-незахищені категорії населення. Виготовлення екстемпоральних форм за рецептами лікарів - актуальний напрямок не лише в Україні, але й усіх країнах світу, що пов'язано з загальною тенденцією персоналізації медицини. Рецепт лікаря дає можливість точно визначити дозування, концентрацію активної речовини та запобігти негативним побічним ефектам. Тільки аптека ТОВ "Фітотерапія Зубицьких" у регіоні самостійно готує ліки, тому до нас їдуть із інших міст і районних центрів. Замовляти за індивідуальними рецептами можна різноманітні мазі, суспензії, емульсії, краплі, розчини для фізкабінетів.

Саме у нас є виняткові медикаменти, яких ви не зустрінете в інших аптеках. Аптеку цінують не лише мешканці Вишневого. Минулого року ми стали переможцями Національного бізнес-рейтингу "Лідер галузі -2012".

Третій відділ реалізує готові лікарські засоби, товари повсякденного використання, засоби особистої гігієни, товари для новонароджених, косметику та інше.

Також основним пріоритетом аптеки ТОВ "Фітотерапія Зубицьких" є прийом лікаря. Щосуботи ви можете отримати безкоштовну медичну консультацію Вікторії Зубицької. Це досить зручно для тих, хто в робочідні не має змоги приділити достатньо часу своєму здоров'ю чи раптово занедужав. Достатньо прийти сюди з амбулаторною карткою чи зробити аналізи в медлабораторіях за місцем проживання. Лікар оглядає пацієнта та приписує схему лікування - окремо для кожного пацієнта.

Ще аптека Зубицьких, згідно Постанови Кабміну та за власної ініціативи, також є активним учасником пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб із гіпертонічною хворобою, не дивлячись на те, що першочергово в ньому беруть участь аптеки комунальної форми власності. Тобто, кожен, хто страждає на артеріальну гіпертензію, має відповідне направлення та рецепт від лікаря, може придбати тут ці ліки за фіксованою державною ціною.

"Ще одна складова нашого соціального пакету,- додає завідуюча аптекою Інна Шепета, - не дивлячись на прийнятну ціну лікарських засобів, ми додатково надаємо знижки пенсіонерам, інвалідам дитинства, учасникам Великої Вітчизняної війни та бойових дій, багатодітним сім'ям - варто лише пред'явити відповідне посвідчення. Також знижки отримують ті, хто одноразово закупив товар на понад 200 грн.".

"Та все ж найбільше наше надбання, - додає Вікторія Олександрівна, - це колектив. Звичайно ж, я пишаюся своєю командою. Адже всі - професіонали своєї справи, до роботи підходять з душею. Це і мій заступник Наталія Зубицька, завідуюча аптекою Інна Шепета, фармацевти з виготовлення ліків Людмила Бражник і Світлана Красовська, молодий спеціаліст Катерина Хацька, працівники фітовідділу Людмила Гармазонова та Ірина Гончарук, провізор Оксана Костина, бухгалтер Євгенія Зубко та молодший медичний персонал - Тамара Шунькіна та Світлана Кравцова. Кожному з них хочу подякувати за професіоналізм і відданість своїй справі. Здоров'я Вам, любі, щастя, сил і наснаги!"

Що, ж кожен мешканець району може придбати ліки за авторськими прописами династії лікарів Зубицьких та інших лікарів не тільки в Києві на вул. Кирпоноса 8/9, а й у Вишневому, по вул. Лесі Українки, 35 (тел.: (044)406-00-56 та 5-03-00). Режим роботи аптеки - із 8:00 до 22:00 години, без вихідних.

Наталка КУЦАК

Газета Новий день №40 (9102) від 5.10.2013

 
ДИНАСТІЯ ЗУБИЦЬКИХ PDF Друк e-mail

Розпочалося все на полях Першої світової війни. Коли прапрадід, Вікторії Зубицької, представника п'ятого покоління династії, лікував хворих на полі бою. З тих часів і до сьогодні залишилися рецепти, вдосконаленням яких займалися Данило Никифорович та Олександр Данилович Зубицькі. Не тільки чоловіки у династії присвятили своє життя медичній справі. Бабуся Вікторії все життя працювала завідуючою аптеки.

На сьогодні Вікторія Зубицька, донька лікаря-гастроентеролога, Олександра Зубицького, є генеральним директором ТОВ «Фітотерапія Зубицьких». Вікторія Олександрівна має вищу медичну освіту, за спеціалізацією терапія та ультразвукова діагностика, лікар терапевт та біолог.

«Вже зараз я розумію, що уся співпраця моїх рідних, уособлюється в мені, - коментує Вікторія Олександрівна. - Взаємозв'язок провізора, біолога та лікаря дає можливість виробляти ліки за власною технологією та оглядати хворого в комплексі».

До кожного свого пацієнта Вікторія Зубицька ставиться дуже ретельно. На відміну від офіційних лікарень, де на пацієнта відводиться 7 хвилин, Вікторія оглядає хворого стільки часу, скільки необхідно.

«Я радію, коли хтось з пацієнтів одужує, - ділиться Вікторія Зубицька. - І сумую, коли втрачаю друзів чи близьких пацієнтів. Тим паче, що кожна людина яка приходить до мене на прийом стає для мене рідною. Завжди у повному обсязі вона отримує від мене допомогу».

Аптека «Зубицьких» з'явилася у Вишневому в 2011 році. З того часу вона є єдиною аптекою в якій виготовляють ліки за рецептом.

«Коли тільки ця аптека з'явилася, - коментує голова комісії з охорони здоров'я Вишневої міської ради Аркадій Бондар, - керівництво закладу запропонувало допомагати місту чим тільки зможуть. Найнеобхіднішим було виготовлення ліків за рецептом,

Наразі, аптека «Зубицьких» є єдиною аптекою у місті, учином налічується більше 180 найменувань різноманітних ліків

Стосовно адміністративної роботи у фармацевтів також все налагоджено. Наталя Іванівна Зубицька, заступник генерального директора, за сумісництвом мама Вікторії стежить за тим, щоб все працювало як швейцарський годинник.

30 років Наталя Іванівна  відпрацювала заступником директора однієї з київських шкіл. До речі, за освітою вона, як не дивно, також біолог.

 «Наш колектив має досвідчених професіоналів, - розповідає Наталя Зубицька. Команда має надзвичайно великий потенціал». Також Наталя Іванівна працює над тим, щоб долучати молодих спеціалістів до фармацевтичної справи. Але на сучасному етапі, кадрове питання надзвичайно складне.

У 2012 році ТОВ «Фітотерапія Зубицьких» стала переможцем Національного бізнес-рейтингу «Лідер галузі-2012».

Тетяна Дорошенко

Газета Наше місто №34 (464), 20.09.2013

 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>